Mr. XYZ

Proč má Agneta na jakékoliv otázce tolik hvězdiček?

Celebrita Odpovědí, to je fakt záhada! :D

Nejlepší odpověď
carpediem

Páč ji mám v oblibě a ráda jii hvězdičkuji:-))
No a nejsem sama:-)))

Další odpovědi
ptáč

Jestliže Agneta nebo kdokoliv z vás odpoví a zároveň dokáže povznést svým náhledem, hvězdičku přidělím. Nick, přezdívka může být kdo chce. Ale když reagují bystrým přehledem, mojí morální povinností je hvězdičky nebo poděkování nakliknout.

Agneta

:DDDDDDDDDDDDDDD
Doplňuji:
…protože se snažím, aby moje otázky byly zajímavé…a to bychom se měli snažit všichni, neboť Odpovědi jsou nejlepším českým webem této kategorie, všichni je chtějí napodobovat, ale nemůžou se jim ani přiblížit ►♫♫ :DDD

gagaga

a ja jeste vim, jaka je to krasna slecna..
jestli Vas muzu poprosit, dejte ji za me nominaci
:)
diky

  • iv-