Elat007

Proč ma 6 strach ze 7?

díky

Nejlepší odpověď
quentos

Bohužel jde o nepřeložitelnou slovní hříčku, která funguje jen v angličtině…

NexDroid: „Why is 6 afraid of seven?“ „Because seven ate nine.“

(narážka na stejnou výslovnost slov „ate“ a „eight“; logicky by se ale měla víc bát pětka než šestka ;{)>

Další odpovědi
marci1

Třeba proto, že 7 je větší. 🙂

NexDroid

Pane quentosi, jak prosím zní ta hříčka. Rád bych se přiučil něčemu novému. Děkuji.

rouzi

marci1 hezky si to vyřešila 🙂