Proč liliputi nemají basketbalové mužstvo? Aspoň jsem o tom nikdy neslyšel.

Nejlepší odpověď
fcoop

Neslyšel? Všechno je jednou poprvé........
http://digital­fieldtheory.com/te­am/overview.as­px?teamid=146996

Další odpovědi
www

Proto že jsou liliputi. Tedy malého vzrůstu a taky jich není nijak moc.
P.S: doufám, že to alespoň myslíš jako zábavu.

zjentek

protože broučka basketbalového koše je zavěšena ve výšce 3,05 metru nad zemí?
Doplňuji:
broučka- obruba, obroučka :o

Funna

ze stejného důvodu, proč michal kole nehraje vodní pólo…

Kelt

A díval ses na jejich sportovní stránky? Je to vedle rubriky sumo, vzpírání pro liliputy.