Lukáš Rusek

Proč lidi věří na duchy?

Nebo jiná odpověd než v anketě
--

Bohužel, v anketních otázkách nejdou chyby opravit. annas

Odpovědi
Drap

někde vyděli z něčeho nic stín.

Stín je nesmysl. Chybí v anketě jiná možnost. Víra v duchy může mít několik důvodů. U některých to může vyvolat výchova, u někoho je to dáno vírou, jiný během života nabyl poznání, že duchové existují. Existenci duchů lze prozatím obtížně potvrdit, vůbec ne už vyvrátit. Je to obdobné, jako s existencí Boha. Já osobně na duchy věřím.

tforro

nebo vyděli před nimi hýbající se vzduch.

Po konzumaci zelí, fazolí, hrachu atd. se hýbe nejen vzduch, ale i poblíž nalézající se osoby se jaksi hýbou směrem od epicentra.

Myslím si, že lidé věří na duchy proto:

  • že každý někoho někdy ztratil a taková ta myšlenka, že ten někdo, kdo nám chybí je někde poblíž, ikdyž je „nehmotný“ je utěšující…
  • že nekdo nemá čisté svědomí a očekává nějaký trest a pak za kdejakým zvukem vidí nadpřirozeno.

anonym

někde vyděli z něčeho nic stín.

Nemocný věří že bude zdraví o tom je naše myšlení to co je zdravé to pochybuje a z cizích chyb se to poučuje.

kapka

Mám bohužel fobii ze slova „vyděli“ s tvrdým y po v. Nemohu odpovědět. Rychle pryč, než dostanu záchvat. :D

briketka10

Příspěvek smazán administrátorem.

briketka10

taky mi běhá mráz po zádech rychle letím do peřin 😁

marci1

Jinou odpověď nemohu uvést, jelikož v anketě není. 🙂

Lukáš Rusek

Proč je prostě teorie že duchové existují bud hlasujte nebo dejte jinou odpoved

ReHu

Jak to myslíš, buď hlasujte NEBO dejte jinou odpověď.
Když nehlasuju, nemůžu dát jinou odpověď.
Anketa je hloupá.