pondělí

Proč lidi riskují?

proč lidi někdy ryskují a nezáleží jim na životě,,třeba žena vrazí kočárek do cesty a čeká jestli auta zastaví,ona je na chodníku.

Nejlepší odpověď
ReHu

Myslím, že neriskují všechny ženy.

Jestli ryskují, to nevím.

A takový přepichový kočárek, to je také přepych. I ve vyjmenovaných slovech.
A také by mě zajímalo, jak často jste jezdili s kočárkem. Abyste mohli posuzovat, proč se kočárek tlačí před sebou a netáhne za sebou.
Pokud byste byli všímaví, viděli byste, že ženy sledují provoz aut i když mají kočárek před sebou. Ono totiž je přes něj vidět.

Další odpovědi
člověk

mají to v povaze,záleží jim hlavně na sobě,
hlavně mít přepichový kočárek a nádherné oblečeníčko,na praktičnost nehledí,sobeckot je jejich přirozenost