rety

Proč lidi píší s CAPSLOCKem?

Proč lidi při psaní textu používají capslock? Nedá se to číst a mám tendence tyhle lidi poslat tam kde slunce nesvítí.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Taky mi to přijde, že dotyčný se takto zviditelňuje a křičí na někoho. CapsLock nepoužívám a velkými písmeny nepíši ;o)

Další odpovědi
anonym

nevím,co to mají za zlozvyk a nebo si to ani nedovedou vypnout !!!!!!!!!!!!!!!!

Blecha

Asi nechtějí řešit velká a malá písmena, tak píšou velkýma …

Gorouš

Mají defekt výraznosti.

GangstaHelper

Možná proto, že vědí, že je nám to nepříjemné.

Je to jako by na mě řvali.

atriplex

Takovému psaní se říká „internetové křičení“. Pisatel má tolik emocí, že je potřebuje zdůraznit, proto ta velká písmena. osobě takto psané články automaticky nečtu.

mosoj

A není to jenom Tvoje netolerance.
Je to snaha něco zdůraznit, text , myšlenku nebo být viděn. A kdo tady nechce být viděn?
Co používání slangových zkratek na inetu nebo nepoužívání velkých písmen tam kde se mají používat.