Dorian

Proč lidi neumívají používat Google a pokládají otázky, odpovědi na něž by s jeho pomocí našli během minuty?

Nejlepší odpověď
rynek878

Protože jsme holt každý jiný.
Někdo umí toto, někdo umí všechno, někdo se umí jenom zeptat.

Další odpovědi
Lenjička

Osobně si myslím, že je to hlavně kvůli tomu, že se neumějí strejdy Googla ptát. Kamarádka například hledala něco s historickými prezidenty a vyhledávala otázku: „Kdo byl prezident v roce 1887“
¨Lidé nechápou, že jim Google vyhledá podobné výrazy, a že proto musí vyhledávat odpovědi, které chtějí. Tedy v tomto případě „Prezidentem v roce 1887 byl“
To si myslím, že je hlavní problém…
Ale samozřejmě je to také tím, že se lidi bojí sami objevovat, bojí se kliknout, aby jim comp nevybuchl před nosem 😁

anonym

Třeba proto,jako vy,taky jste si nezadal svou otázku do vyhledavače těchto stránek!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/docela-kacirska-otazka

quentos

někdo je na to moc línej, jinej to neumí, ještě jiní třeba neumějí anglicky (spousta odpovědí jsem na Googlu našel jen v angličtině a sem je přetlumočil). Zajímvější spíš je, jak ti, co neumějí hledat, narazili na Odpovědi.cz ;{)>

anonym

To by pak ani tyhle strank y vubec nemusely byt. ! Nevim , jak to vysvetlit, ale me – i kdyz se nezname prijde tohle nejak osobnejsi..i o re­cepty si pisi sem…tak prominte, no… -iv-

tuCZek

abychom měli všichni co dělat a proč remcat :)

irij

Protože je milé si s někým povídat. Ikdyž je to někdo neznámý a je to pouze formou psanou.

dědapetr

Protože někdy je jednoduší položit otázku zde jak ji vyhledávet.

zbynekplzen

Zeptej se Googlu…

Honzucha

Tak si zalozte skolu a ucte lidi jak maji hledat.