Bronzový

Proč lidi nemají rádi teplé prkýnko na záchodě?

Osobně mezi ně taky patřím, ale nedovedu si to vysvětlit. Někde jsem četl, že se dá sehnat vyhřívané prkýnko, no fuj.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Řekla bych, že teplý prkýnko jednoduše znamená, že ještě před chviličkou na něm někdo seděl (=někdo jiný než já). A pokud je někdo hygienou posedlá fajnovka, zřejmě mu to vědomí nedělá příliš dobře. Ale je to jen můj názor - nevím, jak je to doopravdy. ;-)
Já s tím problém asi nemám, resp. nikdy jsem se nenačapala, že bych o tom zahřátým prkýnku byť jen vteřinu uvažovala. Prostě kdybys teď tuhle otázku nenadhodil, ani by mě nenapadlo, že by mi tohle mělo jakkoliv vadit. ;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Mě zas štve, když sednu a je to studený, jak led, to vždycky jen řeknu sakráááá, je to děsně nepříjemný a proto jsem si koupila takovej návlek na to prkýnko, mám jich víc a každý druhý den to vyměním a vyperu, jsme doma jen dva, někdy jsem jen sama, takže to vůbec nevadí a tuhnutí po dosednutí je pryč :-)) No já jsem stejně hlavoun...:-O

Zlatý

Ve dřevěné kadibudce v mrazech bys byl za ně vděčný. Já s tím nemám problém.

Zlatý

Tak dyž si někdo na záchodě sedne a cítí pod sebou teplo, ono to lecos evokuje..

Mně osobně teplý prkýnko nevadí, na druhou stranu teplý prkýnko po někom by mi asi vadilo. Za časů mého dospívání nás bylo v bytě někdy i 7, ale záchod byl jenom 1, takže často se stávalo že nejen prkýnko bylo teplé, ale že si člověk musel schovat hlavu do trika, dýchat pusou, a někdy i slzely oči když se to přetáhlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.