štamgast

Proč lidi nemají rádi teplé prkýnko na záchodě?

Osobně mezi ně taky patřím, ale nedovedu si to vysvětlit. Někde jsem četl, že se dá sehnat vyhřívané prkýnko, no fuj.

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Řekla bych, že teplý prkýnko jednoduše znamená, že ještě před chviličkou na něm někdo seděl (=někdo jiný než já). A pokud je někdo hygienou posedlá fajnovka, zřejmě mu to vědomí nedělá příliš dobře. Ale je to jen můj názor – nevím, jak je to doopravdy. 😉
Já s tím problém asi nemám, resp. nikdy jsem se nenačapala, že bych o tom zahřátým prkýnku byť jen vteřinu uvažovala. Prostě kdybys teď tuhle otázku nenadhodil, ani by mě nenapadlo, že by mi tohle mělo jakkoliv vadit. 😉

Další odpovědi
anonym

Mě zas štve, když sednu a je to studený, jak led, to vždycky jen řeknu sakráááá, je to děsně nepříjemný a proto jsem si koupila takovej návlek na to prkýnko, mám jich víc a každý druhý den to vyměním a vyperu, jsme doma jen dva, někdy jsem jen sama, takže to vůbec nevadí a tuhnutí po dosednutí je pryč 🙂 No já jsem stejně hlavoun…:-O

anonym

Ve dřevěné kadibudce v mrazech bys byl za ně vděčný. Já s tím nemám problém.

bolak

Tak dyž si někdo na záchodě sedne a cítí pod sebou teplo, ono to lecos evokuje..

Mně osobně teplý prkýnko nevadí, na druhou stranu teplý prkýnko po někom by mi asi vadilo. Za časů mého dospívání nás bylo v bytě někdy i 7, ale záchod byl jenom 1, takže často se stávalo že nejen prkýnko bylo teplé, ale že si člověk musel schovat hlavu do trika, dýchat pusou, a někdy i slzely oči když se to přetáhlo.