yetti

Proč lidi nechodí ven a raději sedí u počítače?

Nejlepší odpověď
tuCZek

aby jsme mohli odpovídat yettimu a jemu podobným
… aneb,na hloupou otázku,hloupá odpověď :)

Další odpovědi
panenka

Proč si myslíš že nechodí ven?já jsem například od včerejška furt v kole vracím se až večer dom.Pokud mám povinosti a plno práce jsem u počítače pokud jí nemám věnuji se své rodině.Nemůžu mluvit za druhé ale jsou i takový kterým zdravotní stav nedovolí jít ven a proto trávý svůj den u PC.

dědapetr

Proto že někteří nemohou a někteří nechtějí.

hanulka11

Možná byste si mohl i sám odpovědět.

Stále běhat venku taky nejde až bude tepleji tak tu nebudem

hanny 2

Dnes jsem už byla venku nakupovat,teď dělám potřebné domácí práce a mezitím jsem tady.Všichni čekáme na jaro,pak už tu budem většinou až večer.

Rocker

Stihám obojí,odpoledne jsem dal 20 km na kole,teď sedím u počítače a večer jdu zase ven

SajmonModer

Protože na odpovědích.cz je tak krááááásně!!!

Michal Kole

Ráno jsem se byl projít, abych se probral po noci a odpoledne jsem šel na drobný nákup do hypermarketu.

franku

Protože se většině nechce,nějak si to oddůvodní a sedne k PC nebo TV.

kapka

Také jsem dnes byla venku, na celkem dlouhé procházce lesem. Ale je fakt, že znám děti, které pc dávají přednost a nelíbí se mi to. Není to dobře, ale co s tím?