Avatar uživatele
maschin

Proč lidi lžou, jak jedí zdravě?

Proč lidi lžou, že jedí zdravě? Zdravě jí jen hrozně málo lidí. Kdyby lidi jedli zdravě, tak nejsou na každým rohu stánky s párky v rohlíku, hranolky, hamburgery, kofolou, zmrzlinou ale stánky se zeleninovými saláty a ovesnou kaší. Ale takové stánky jsem nikdy neviděl, takže si myslím, že drtivá většina lidí zdravě vůbec nejí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Párek v rohlíku si nekupuju a hranolky taky ne.
Saláty si dělám doma, kaše nejím a stánky nikdy
nebudou, nebyl by o ně zájem, jako o ty ostatní :)

Kofola a hamburger jsou pro mě úplnej blivajz :(

Doplňuji :
Ovesná kaše je vhodná pro malá děcka k nasycení
taky nám ji mamka, když jsme byly malé vařila, ale
dnes bych ji nepozřela, protože mám alergii na mléko
a kupuju si bezlepkovýho Zajíce 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Dělal jste nějaký průzkum, když tvrdíte, že lidé nejedí zdravě, že lžou? Kolik lidí vám řeklo, že jí zdravě , a viděl jste je konzumovat hranolky, zmrzlinu, zákusky atd. Konzumují pravidelně tyto poživatiny, nebo jen občas.? Každý jí to, co mu vyhovuje…

Ale nakoukněte někde do jídelen nebo restaurací, kde se podává zdravá výživa. Budete překvapený, jak zde bývá plno. Mohl by to být opačný extrém, – kolik chodí chodí na oběd do těchto jídelen?

Ale i tak u mnohých platí, že se řídí zásadou zdravé výživy – jíst méně a častěji. Ale dodržují ji jen z té druhé poloviny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Ti co jedí zdravě určitě nelžou.Nemůžou zato že nejsou stánky s nějakou kaší.
Já jím normálně si myslím a podle někoho taky lžu, protože co jím podle někoho normální není .-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

No – tak to by mne zajímalo, co podle tebe jím já – protože ve „stáncích“ se nestravuju vůbec (a nestravoval bych se, ani kdyby tam prodávali ovesnou kaši – tu totiž nejím vůbec 😉…
Já jím zdravě – ponejvíce maso, zeleninu a ovoce…
😉
A protože jím rád dobře, připravuju si jídlo sám…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

A co je to jíst zdravě ? Pro někoho třeba jen celozrnné pečivo, bílé maso. Pro druhé vegetariánství, pro dalšího veganství ap. Rozhodně „zdravá strava“ není žádný extrém. I když někdy jím i řízek, nebo bramborovou placku, rozhodně nejím ta nezdravá jídla, které uvádíš. Hranolky a kofolu v žádném případě. Spíše doma uvařená čerstvá jídla. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy nelžu, co se jídla týče. Mám rád bůček ! Minulý týden kontrola u OL, a vše OK!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevím, proč by to kdo dělal.
Z takové lži snad ani nemůže být nějaký „užitek“.

Myslím,že se většina lidí ve stáncích nestravuje. Snad jen pokud někdo
spěchá, může být hednodušší vzít do ruky jeden kus něčeho a sníst jej cestou.
(Ale ti, kdo se snaží jíst zdravě, si radši koupí jablko, banán, broskev, …)
Neumím si dost dobře představit ovesnou kaši nebo zeleninový salát ve stánku
(hlavně k té kaši bych asi neměla důvěru).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi ti lidè chtějí být zajímaví.Ale na druhou stranu,člověk, který pracuje těžce a na tři smëny, tak ten zdravě jíst nemůže, protože by to nevydržel.A pokud mně bude někdo oponovat, tak mu vřele doporučím ať mi ukáže jak dokáže celý týden zvedat 10 – 15 kg těžké věci na noční směně při zeleninové stravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Opravdu nelze označit jednoznačňě co je a co není jíst zdravě. Vždy se najdou studie které určitý druh stravy bude velebit a další který ji bude naopak kritizovat.
Já osobně se říďím skutečností že člověk je od jakživa všežravec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pipka

Lžou sami sobě,chtějí být in ale starýho psa novým kouskům nenaučíš.Nevím proč se chceme stále někomu podobat tolik,že oblbujeme nejen okolí ale i sami sebe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

to je tu na denním pořádku 😁

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

briketko – škoda že se nedají střádat, když tu nejsem a druhej den budu mít pět na víc 🙂

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Přátelé prominou, došli mi palečky ☹

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek