Moniccc

Proč lidi láká spíš nakrájené jablko než vcelku?

Určitě si vybavíte, že když své ratolesti nebo spolužákovi ve škole nabídnete celé jablko, většinou odmítne. Jakmile jej ale nabídnete nakrájené, jen se po něm zapráší. Čím to asi je? :)

Nejlepší odpověď
Orange

Můžeš si vzít jen kousek, nemušíš řešit mytí a ohryzek.

Další odpovědi
www

Poněvadž to jednak působí lépe esteticky, což vyvolává samotnou chuť a druhak je každá potrava v malých kouscích sama o sobě chutnější.

mosoj

Tak mně je to tedy jedno, ale nejraději bych je nakrájené kupoval .
Již mnohokrát se mně stalo že bylo navrchu huj uvnitř fuj !!

marci1

Je to pohodlnější a více to láká, si vzít.

nonnel

Já osobně si myslím, že ne každému by jeho zuby vydržely zakousnutí a odtrhnutí kusu jablka. Mám kamaráda, který si dokonce při kousnutí do jablka vyhodil sanici.

Mapel

Já si spíš vezmu celé.

annas

Také mám raději jablko celé. Neřekla bych, že každému krájené jablo víc chutná. Statistika určitě žádné neexistuje.

Navíc jde o stejjou otázku, kterou vložil Pájo.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/souhlasite-s-tim-ze-nakrajene-jablko-chutna-lepe-a-vice-vas-nasyti-nez-jablko-v-celku