katy5

proč lidi furt blbě čumí?

všude kde jsem si mě prohlíží lidi dokonce jsem si všimla že i ty co jedou v autě připadam si jak z jiny planety!!

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou dvě možnosti! Buď jsi ošklivá nebo pěkná!
Co je správně?!

Další odpovědi
anonym

Asi jsi take z tech,co se nediva vesele.

aramah

To samé si mohou lidé myslet o tobě,protože jak víš, že blbě čumí? Protože se díváš i ty na ně.

poa.li

Možná jim připadáš zajímavá, nebo přitažlivá. Zkus si za jejich pohledy přestavit něco jiného, než že „blbě čumí“, ale třeba, že se dívají se zájmem, nebo dokonce s obdivem… řekl bych, že zlý úmysl povětšinou asi nemají, ne?
Taky je možné, že si to namlouváš, nebo lidi na sebe takhle vzájemně čumí normálně..

hanulka11

tak čum taky je to normální

dudu

Na dotaz proč tak blbě čumím, případně se na kohosi blbě koukám, lze odpovědět:

  • já nečumím, ale prostě tak vypadám a koukám takto od přírody a věřte, že kdyby se dalo očima troubit, tak na vás hlasitě zatroubím třeba i fanfáru.

Souhlasím však s tazatelkou, že řada jedinců jedoucích v nadupaných autech a ukryti za tmavými skly dávají najevo svoji zputnost a nadutost. Netrapte se tím, neboť i v našich poměrech bohužel může z hovna vyrůst něco jako Přemyslovna.

ReHu

Pošli foto, ať můžeme posoudit.

anonym

A není to Tvým věkem, oblečením, obuví a tou rtěnkou? Už blbě čumět nebudu raději se podívám na starou bábu když už není na co:-)