bolak

Proč lidi chodili do Show Jerryho Springera?

Já ten pořad jako „dítě“ sledoval, a po prvních třech dílech sem nějak nechápal, proč tam ty pitomci furt choděj. Dyť ty lidi, který si tam ti původní aktéři nechali pozvat, tak pro ně to vždycky byla šílená ostuda, ten pořad byl na tom stavěnej, že se tam přihlásila osoba, pozvala si druhou sobě blízkou osobu a oznámila jí že jí zahejbá s tou a tou černoškou, nebo jí na férovku řekla že je to ubožák a že s ním nechce mít nic společnýho… a přesto tam ty lidi pořád lezli, i když už předem věděli, že když jsou pozvaný, tak z toho nic dobrýho nekouká…

Nejlepší odpověď
Drap

Na podobném principu fungují i různé reality. Někteří lidé udělají cokoli pro to aby byli v televizi a ještě je to umocněno financema. I u nás by se jich jistě našlo dostatek.
Osobně tomu moc nerozumím, proč si někdo chodí prát své špinavé domácí prádlo do televize, ale jak je vidět, tak to stále funguje.

Další odpovědi
Damiana

Dostanou za účast prachy, jsou v televizi a divil by ses, jak i to, že se sebe udělají pitomce na někoho zapůsobí. On to totiž každý hodnotí po svém. Zatímco ty třeba řekneš: Jé to je pitomec, vždyť teď mu to tam dají sežrat, sesypou se na něj všechny bejvalky, bude tam za trapáka… Tak nějaká jiná osoba se na něj kouká jako na frajera co dostal tolik bab, teď je vidět u toho Jerryho Springera v TV, sekne mu to, je roztomilej… a kdovíco ještě. Znám i lidi, kteří to, že byli někde v TV za hlupáka nikdy nepochopili, mají to natočené a prezentují to před svou rodinou a známými jako den, kdy se z nich stala mediální celebrita. Ono těch „patnáct minut slávy“ má pro každého jiný význam.

bolak

Drap: takhle, já rozumím tý první osobě, která se tam přihlásí, ta nic netratí a navíc dostane zaplaceno, ale ten pozvanej se tam jde vyloženě ztrapnit před národem, a to už je trochu mimo moje chápání…