Proč lidé začínají vtip otázkou: A tehle znáš?

Nejlepší odpověď
quentos

protože kdyby se náhodou ukázalo, že jo, nechtějí si zbytečně třepit hubu :{)>

Další odpovědi
Sůwa

U mne to používat nikdo nemusí, stejně si žádný vtip nepamatuji. Kdysi mi vyprávěl kamarád opakovaně tak blbý vtip, že jsem kvůli tomu jednou dokonce vyskočila z tramvaje ( staré ). Po mnoha letech jsme si ale už nikdo nevzpomněli o čem to vlastně bylo, jen začátek: „Stojí námořník na palubě…“ a dál nic. 😉

Krakis

Abych jim mohl odpovědět,když ho dopoví a nelíbí se mi – ,,ne,neznám''

kacka2003

Aby když ho dopoví tak aby nebylo trapný že řekne:znám!:)

anonym

Sůwa, „Stojí námořník na palubě…“ a dál nic. 😉...... a vyskočil z lodě bez klobouku bos, sežral ho žralok.

Sůwa

To těžko, byla to nějaká sprosťárna… 🙂