scratcher92

Proč lidé tak snadno podlehnou volebnímu nátlaku?

Například nesplnitelné sliby, bezargumentní výzvy k podpoře, rozdávání koblih v metru, předvolební zábavní parky, vlezlé stánky na náměstí, nebo odznak knížete s čírem? (na nic nenarážím)

Odpovědi
da ny

Jak, kdo ....... a kteří?!
Někdo se o nic nezajímá, jinému chybí informace, další má svůj názor, někdo podlehne z neznalosti „masážím“, jiný si chce šplhnot/zavděčit se, nebo nejde k volbám vůbec -mlčí a je happy či věčně „pindá“,
případně rebeluje formou anarchie.

Pepa25

Já bych nemluvil o nátlaku … Lidé jen z pohodlnosti nezapnou mozek na vyšší než první signální nebo ho nezapnou vůbec … Prostě chovají se iracionálně (např. pořád nadávají, že stejně se nic nezmění a pak to hodí tomu, který prý „to prostě zařídí“ i když samozřejmě někde uvnitř ví, že to je blbost …)