Proč lidé podporují týrání zvířat?

§ 302
Týrání zvířat
(1) Kdo týrá zvíře

  1. zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem, nebo
  2. surovým nebo trýznivým způsobem veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném,

bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.

Proč nejsou řezníci a lidé, co kupují maso, v kriminále?
Pro ilustraci: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kK_KEQb_Y­VA (nejlepší je ta část jak podříznou ovce a ty ještě běhají:)

Nejlepší odpověď
Drap

Kdyby byli všichni kdo kupuje maso v kriminále, tak kdo by je živil ?. o co píšeš je nesmysl. Většina zvířat se chová proto, aby byla následně snězena. Většina by jich samostatně nepřežila. A nelze zavřít do kriminálu 99% lidí.

Další odpovědi
cukrar

Balota,
Proč nejsou řezníci a lidé, co kupují maso, v kriminále?
co porušili, aby byli v kriminále?
Nikdo z nich neporušil předpis, který jste citoval(a)

Quimby

Tak podej na ty lidi trestní oznámení ne? Pokud je podle tebe zákon na tvojí straně, tím že zalozíš otázku se asi nic nevyřeší…
Stejně jako tvoje video by se dalo najít tisíc dalších, kde probíhá vše v pořádku, zvířata při zabíjení netrpí…ovšem samozvané „ochránce zvířat“ taková videa nezajímají, protože se jim nehodí. Takže podle jednoho videa nesuď celou společnost.

Jíst maso je přirozené pro člověka, je to zdravé, ano, dá se jíst i pouze rostliny, ale není to ideální strava. Proč také nezakázeš ostatním zvířatum jíst zvířata? Viděla si někdy souboj třeba lva s antilopou? Myslíš, že ji něchat bezbolestně usmrtí? Ne, prostě ji zakousne nebo roztrhá ale nějak sem nikde nenarazil na petice proti lvům.

Další otázka k zamyšlení, myslíš, že je v pořádku zabíjet rostliny? Třeba taková mrkev nebo brambora.

Šidlo

lebo týranie nie je zabitie!

po prvé

po druhé, EÚ má celkom prísne prvidlá na zabíjanie zvierat

po tretie…aj rastliny cítia…nemajú síce nervy, ale cievy áno a v nich chemikálie

vôňa pokosenej trávy je chemické volanie o pomoc

po štvrté…viete, koľko baktérií zabíjate denne v sebe vlastnou žalúdočnou kyselinou? čo sú baktérie horšie od ovečiek?

po piate, vyhľadajte pomoc…vážne…