Larryinka

Proč lidé odsuzují Larryho Stylinsona a nechtějí tomu uvěřit???

Harry Styles a Louis Tomlinson členové skupiny One Direction.Už dlouho se spekuluje o tom že jsou gayové.Spousta lidí je za to odsuzuje a někteří tomu nechtějí věřit.Ale proč???Já jsem jedna z těch Larry Shipperek,dostala mně do toho kámoška a jsem za to ráda.Fandím Larrymu hrozně moc:D

Nejlepší odpověď
gecco

Upřímně – dodneška jsem o OneDirection neslyšel, o nějakém Harrym a louisovi taky ne – a nemyslím, že jsem výrazně osamocen…
Takže tě může uklidnit, že minimálně část lidí, my, je neodsuzuje – prostě na ně kašlem…
😁

Další odpovědi
Lamalam

Vůbec netuším o koho se jedná, ale určitě je za to neodsuzuji. Ať si kluci užijou.

anonym

Řekl b ych, že je lidi odsuzují za tu debilní muziku, kdyby dělali takovou jako Baja Mali Knindza, nikomu by to nevadilo

arygnoc

homosexualita je choroba, deviácia.
80% páchateľov pedofilných tr. činov (to sú tí, čo prznia deti) sú práve homosexuáli.

;-Q

zverila by ste svoje dieťa pupušovi (pupuške)?
ja nie.

Klaproth

Jsou to činaní hočánci a vůbec je za jejich homosexualitu neodsuzuju.