Proč lidé nadávají na hubené dívky?

Docela mě to už irituje. Každý den potkám nějaké důchodkyně (150kg každá), které pomlouvají hubené holky (nejde ale jen o důchodce). To dřív měli všichni nadváhu nebo co? Lidi si koupí bílý pečivo, limonády a kuřecí, a pak budou mít kecy, to miluju.
To těm lidem nedochází, že třeba všichni nemusí trpět anorexií ale třeba chodí do posilovny?
Příklad: https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hpho­tos-xpf1/v/t1.0-9/1513170_101­55274150115562_323133010­862803339_n.jpg?oh=5b54­1c52c9a43d641d8558b55d9b­6179&oe=55B74A95 (převzato z Fitness.cz)
Nejde sice poznat, jestli je člověk hubenej z anorexie, hulení nebo posilovny, ale když člověk nejí, tak tloustne.
Doplňuji:
čekal jsem takovou reakci:D

Nejlepší odpověď
gecco

Blbej dotaz, blbej názor…

Kolik lidí denně potkáš?
A kolik z nich „nadává na hubený“??

Není špatná opačná varianta pokládání dotazů – napřed se zamyslet – a ´netvrdit´ howěziny…

Další odpovědi
ReHu

Co to je za otázku. Stěžuj si jinde.

dědapetr

Stejně jako ty nadáváš na tlusté tak jiní nadávají na hubený a někdo na mladý a jiní na starý.Někdo na vysoký a někdo na malý, pořád se na něco nadává a tak už to chodí ve světě. Život není fér.

arygnoc

tak som pozrel na ten odkaz – a to má korešpondovať s otázkou?

ja tiež, keď som bol mladý, som vyzeral skôr na volejballistu, dnes si ma pletú s patejdlom.

je to proste mladé mäsko, ktoré sa vyzývavo vystavuje – a to sa nepáči ani mne (myslím morálne, esteticky to je pohľad pekný).

nie je to otázka nejakej životosprávy – pokiaľ neberieme do úvahy úlety typu prežierania sa resp. anorexie – ale mladého človeka – všetci sme boli menej vráskaví, štíhlejší, neboleli nás kolená, … mladý človek, pokiaľ nejde s jedlom a telesnou neaktivitou do extrému, je proste krásny, pružný, štíhly, …

morálka sa uvolnila, sú iné časy – nie je to „hubená“/„tlustá“, ale ukazuje sa/neukazuje sa.

fakt je, že boubelky majú mindráky kvôli trendom, ale to záleží iba na odvahe – i dievča bez „pekáča“ nájde svojich fanúšikov.

;-Q

vykašlite sa na staré baby, počkajte si na ich vek a potom pochopíte.

mosoj

Jo, to je jako řešit nesmrtelnost chrousta.

Lamalam

Kde se pohybuješ? Já jsem ještě nepotkala důchodkyně, které by pomlouvaly hubené holky. Změň společnost.

RyuzakiKate

Stejně jako nadávaj na ty tlustý (ale to je větší sranda :P).

VeRe1983

Dva důvody podle mého. Buď jsou sami zmasírovaní nynějším kultem krásy a závidí těm, kdo snad obecně zapadají do nějaké škatulky pro krásu. Anebo jsou tímto kultem krásy znechucení, což je třeba můj případ. Jasně, nemusím si vybírat vychrtlinu, ale pokud mám krásnou přítelkyni krev a mlíko a ta chce být jako ty Miss Dachau, tak to nepotěší.

anonym

No jo, vždy nejvíc řve nějaká bachyně 🙂 Hubený, štíhlí lidé jsou hezčí, teda podle mě, každý má jiný vkus, tak asi to ty báby jedový nemůžou zkousnout, to víš…mladá, krásná, štíhlá…to se někomu špatně rozdejchává. S tím žvancem máš pravdu, cpou se od rána do noci a přemýšlí, jak je možné, že jsou tlustý. U nás o sebo lidi moc nedbaj, ani v jídle, ani v oblečení http://data.mod­nipeklo.cz/mod­nipeklo/images/ar­ticles/36255.jpg
http://modnipe­klo.cz/wp-content/upload­s/2011/10/peklo5­.jpg

Nevíteto?

S tím se vůbec nesetkávám, já sem spíš viděla opačný nadávání. Mysela jsem, že ten příklad bude nějaká diskuze kde si to nádávání na hubený budu moct přečíst. Ale je tam jen fotka holky, která je podle mě hezká a žádnou podváhu na ní nevidím. Jinak pokud ty osoby co nadávají jsou sami tlustý, může to být závistí a nebo tu osobu prostě nemají rádi a tak si najdou jakejkoli důvod k pomlouvání (moc hubená, moc tlustá, moc, blonďatá, moc tmavovlasá, moc ukecaná, moc tichá, moc malá, moc vysoká)

ivzez

Hubenost (vyzáblost) je něco jiného než štíhlost
a vytrénovaní lidé nejsou hubení.

Hubení lidé si zadělávají na zdravotní problémy
(minimálně) stejně vážné jako lidé obézní.

Proti štíhlosti nikdo nic nemá.

Poznámka:
„Vyfotošopované“ dívky nejsou vhodným příkladem
(u té vpravo je to obzvláště vidět) …