uccello

Proč lidé jezdí k moři jen kvůli hotelovému bazénu?

Ta otázka mě napadla, protože zrovna vybírám dovolenou a v drtivé většině nabídek jsou jen fotografie z hotelového komplexu a to hlavni – moře, hledám marně. Už jsem přemýšlel, že bych se snad nechal najmout a dělal fotky pláží do katalogů. 🙂 Znám lidi, kteří za celou dobu pobytu nevystrčí nos od bazénu a tak si říkám, že mohli klidně zůstat u nás a válet se v Šárce nebo na Podolí.

Nejlepší odpověď
marci1

Třeba jezdí k moři kvůli mořskému vzduchu. 🙂

Další odpovědi
anonym

Další zhůvěřilý soud… Někdo jezdí jinam pro nové možnosti, jiný pro místo samotné. Již jen samotné klima je jiné. A kvůli čemukoliv jinému, než-li kvůli jinému jinam cestujeme? A nač si ono jiné kazit slanou vodou, pakliže zmíněný roztok na svém těle nesneseme? Někdo jiný si kupuje oblečení pro značku. Pak tedy rovnou pitvej, proč platit více, jen kvůli značce… Stejný princip – vykašli se na to!

anonym

Znám takové – a ´nevyčítám´ jim to…
Prostě chtějí do ´tepla´, ale moře se bojí (je moc velké, žijí tam ´nezvyklí´ živočichové…). Klidně se projdou po pláži – ale koupat sejdou do bazénu…
😉

Agneta

A proč se na tu otázku nesmí odpovědět? Děláš teď legraci z nich, nebo z nás?

Agneta

opravuji : „děláš si teď…“ :DDD

mosoj

To bych také rád věděl. Někteří ani na ten mořský vzduch nevylezou, ale ví kolik bylo v hotelu bazénů a barů.