anonim

proč lidé co pijí více chodí na záchod(na malou) méně než ty skoro vůbec nepijí?

Odpovědi
Natt

Protože mají v sobě více tekutin, které tělo nespotřebovalo.

arygnoc

Jasne, Nat má pravdu.
Ale prečo vyčurám 4 pivá (objemovo), keď som vypil iba 2?

anonym

Taky záleží na tom, CO člověk pije. Když budu pít sycené limonády, budu chodit na záchd víc, než kdybych pila čistou vodu. A když budu pít kávu, prožene mě véc než třeba bylinnkový čaj. Pitný režim má být založen na dostatečném přísunu čisté vody (NE nějakých „nealko nápojů“), kterou organismus nutně potřebuje. Jakkoli upravená voda už nesplní ten účel a jen proteče. A člověk, který pije málo, si ničí organismus, který pak vylučuje své rezervy a hrozí naprosté zhroucení.