arygnoc

Proč lepí Scully nebo Murder na okenní tabuli lepící pásku do kříže?

v seriálu Akta X.
Doplňuji:
Tak už to vím (nevěděl jsem to, vím že o tom něco bylo v první sérii, ale tu jsem už smazal).

Tedy:
Je to znamení informátorovi, že se s ním chce setkat. Scully toho taky někdy využívá, zejména když ji o to požádá Mulder nebo Mulder je v nesnázích.

Nejlepší odpověď
anonym

snad se snaží preventivně zabránit roztříštění skla, v případě že se do té boudy opře vítr nebo kulky ze samopalu …

třeba to má jen výstražný efekt, nebo tím říkají něco ve stylu: „prostor uvolněn pro bezdomovce“ …

nevím, 😐 jen hádám a jsem zvědavý na skutečnou odpověď 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

Takže můj názor:

  1. akta x, písmeno x na skle
  2. Mulder, který neustále hledá svou unesenou sestru mimozemšťany tak dává najevo vylepeným křížem ve tvaru x na okně, že právě zde se nachází.

Terryle

Oni tím dávali někomu signál, že tam jsou, ne?

A do kříže, nebo teda do „x“ – je to snadno rozpoznatelnej symbol a rychle se lepí. A jsou to akta X, tak jak jinak :) Kruci, už si to skoro nepamatuju, měla bych si to sehnat… :)

tuCZek

Dával znamení „kuřákovi“