Proč kvůli růstu zubu moudrosti musí bolet celá drž** ?

Nejlepší odpověď
annas

www.dentalcare­.cz/diss/disBran­ch.asp?ctid=223&d­is= 81

Dozvíte se proč …

Další odpovědi
Babsi

No nevím, mě vyrostl na každé straně a vůbec mě to nebolelo. Ale třeba bolí protože rostou jinak než mají…

barnajka

Kdo chce moudrý býti, bolestí musí výti :D

Ne, vážně – omlouvám se za cynismus. Problém je v tom, že zuby moudrosti jsou v drž** jaksi navíc. Ostatní zuby jsou už dávno prořezaný, zabírají celý prostor pusy..a najednou si přijdou další „větřelci“, kteří by taky rádi rostli a vybojovali si svoje místečko. Jak si násilím razí cestu, holt to bolí :( Někomu osmička nenaroste vůbec, někomu naroste, aniž by dělala problémy…a někdo si to „vychutná“ i za dva. Pokud problémy jsou, chce to vytrhnout co nejdřív – to je jediný řešení. A do té doby brát „oblbováky“ proti bolesti, případně se dát na meditaci a vsugerovat si, že žádná bolest vlastně neexistuje :)

mokador

Protože moudříš