postcd

Proč kvalitní video přehraji z flashky na LCD televizi a ne na starším PC?

Na starším PC je procesor přetížen při přehrávání a trhá se video ale na TV bez problému. To má ta televize kvalitnější a rychlejší procesor než můj počítač?

Odpovědi
Dochy

Ta televize bude mít extra čip na zpracování videa a to zpracování půjde přes něj. V mnoha případech dokáže video dekódovat lépe prastará grafická karta než nový procesor.