Zlatý

proč kuřáci svorně tvrdí, že si rakovinu plic či hrtanu nepřejí?

v tomhle mám mezery ..fakt to nedokážu pochopit
Doplňuji:
jáára: asi jo ..nekuřáci si ji nepřejí po právu, ale proč si ji nepřejí kuřáci, to pochopit nelze ..jestli kouříš, tak ti takovou odpověď toleruju jako i těm, kdo ti za ten počin daj palec

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ono je to spíše tak, že si ani nedokáží představit, že by se jich týkaly, spíše žijí v přesvědčení, že jim se tyto nemoci vyhnou, že jich se to týkat nebude. :-(

Další odpovědi:

Bronzový

Takže dlé tvé logiky...ti co provozují sex bez gumy si přejí mít HIV nebo syfla? Ti co pijou alkohol si přejí mít v ha*lu játra? A takhle by se dalo pokračovat...

Stříbrný

Protože tyhle nemoci jsou dosti nepříjemné a kolikrát se na ně může i umřít.

Bronzový

nekuřáci si tyhle dvě nemoci přejí? nebo sem asi blbej...

Zlatý

zjenteku,jestli nemáš rád cigarety,kouř tak třeba stávkuj at to přestanou vyrábět,třeba uspěješ. Zřejmě ale žiješ v představě,že na rakovinu plic umírají jen kuřáci. To je omyl jak Brno.Mimoto bohužel na raka různých forem umírají nebo jsou tím postiženi lidé kteří žijí zdravě stejnou měrou jako kuřáci.

Pokročilý

Já kouřím protože mi to chutná

Pokročilý

protože můžou do 99 kouřit, a žádnou rakovinu nedostanou, tu dostaneš ze špatnýho žrádla a z fabriky...tý vole včera sem kouřil doutníka, a chtěl hodit dělbucha a dám ho zapálit k tomu doutníku a tahám vostošest a ten dělbuch měl tu krátkou zápalnou šňůrku chráněnou gumomovou krytkou, a toho sem si ve tmě nevšim, to začlo tak smrdět, že sem teď nekuřák...

A ty si přeješ na sobě zlo?...tabák se dá i šňupat tvz.šňupací tabák,je to lepší forma aplikování nokotinu do těla,snad to někomu pomůže,ale já tyto látky nemusím,jsou pro mě něco navíc,obejdu se i bez nikotinu.
http://cs.wikipedia.org/…
Doplňuji:
http://cs.wikipedia.org/…

Diskuze k otázce

Stříbrný

klumprt

Jo a motorkáři jezdí na motorkách, protože se touží někde rozflákat.

Zlatý

zjentek

to není to samý, motorkář klidně může umřít zdravej ..ale už jsi viděl umírat zdravýho kuřáka? Jestli jo, tak jsi málo viděl

Zlatý

mojitek

no,umřít úplně zdravej to by mě docela namíchlo. Já nevím,ale proč ti utkvělo v hlavě,že kuřáci jsou prolezlí nemocema? To je fakt komický :D

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.