grafit

Nevíte, čím to je, že kočka často zvrací?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze takto odpovědět. Doporučuji navštívit zvěrolékaře. Jedině ten je schopen určit problém a předepsat léčbu.

Další odpovědi
ReHu

Na veterině ti to neřekli?
Už jste tam měli být a ne se ptát tady.

mosoj

Pokud to je kočka v bytě tak to jsou pravděpodobně bezoáry. Pokud nemá kočka dostatečný přístup k trávě zanese si žaludek chuchvalci chlupů.
U hodně chlupatých koček se to stane i když chodí ven !!!
Zvracením se zbavuje těch chlupů a potřebuje k tomu trávu !!!

http://www.lys­setky.cz/amiqu­re/k_bezoary.php?pa­ge=k_bezoary

Pipka

Horší by bylo kdyby nezvracela.Kočka se líže a chlupy jí zůstávají v žaludku potom žere trávu která jí pomáhá chlupy vyzvrátit,kdyby je nevyzvrátila nahromadily by se jí v žaludku a pak jí pomůže jen operace a mnohdy i na tu je pozdě.Pokud kočku nepouštíte ven kupte jí ve zveráku pastu pro čištění žaludku.Samozřejmě nevím jak často zvrací,podle toho můžete zvážit zda navštívit vet.

lexx

musela sežrat něco závadnýho, přiotravenou myš třeba, ale když často…zodpoví leda veterinář po vyšetření zvířátka, ale neboj, kočka má tvrdý život a vydrží ledacos

gecco

Hele – a proč zvracím já??
😁