Michal Kole

Proč kleštičky na stříhání psích drápků jsou dražší než zámečnické štípačky na jemnou mechaniku, kterými to jde též ?

Nejlepší odpověď
www

Poněvadž slouží na psí drápky a jsou ze spec.materiálu, tvarované tak, aby i nezkušený to nějak zvládl (vidí vše co je potřeba). Pokud si troufneš jít na drápky těmi instalačními, běž. Ale nedoporučuji, zvláště bez zkušeností!
Doplňuji:
P.S: já tě ale vidět, ruce bych ti asi urazil. Každý nástroj má své opodstatnění a improvizace, zvláště u živých tvorů laikem, může velmi uškodit 😉

Další odpovědi
Drap

Bývají z kvalitnějšího materiálu a bývají pečlivěji zpracované. Dalším faktorem je zájem spotřebitelů.

jirkajirka

Kleštičky na střihání psích drápku jsou na to přispusobené. Stříhat zámečnickýma štípačkama může jen trapič zvířat.

zjentek

zásada: nestříhej do živého. Ostatní je bussines ..a proč s ním vlastně neběháš venku, aby jsi mohl vypustit tyto nepřirozené činnosti?