fortin

Proč když zapnu rozhlasový přijímač, začnou mě obtěžovat kolibříci?

Mohla by ta hudební produkce zakázat jistou píseň o kolibřících kteří projdou? Mám velký strach že mě tento song bude pronásledovat až do smrtelné postele a tím mě zkazí poslední chvíle nálady.

Nejlepší odpověď
Losos

Přestaňte prosím brát drogy, poté zmizí i kolibříci ;)

Další odpovědi
annas

Kolibříci prý přinášejí lásku. Tak si toho važte, třeba se na obzoru objeví nějaká nová a bude Vás doprovázet až ke smrtelné posteli.
Škoda že ptáčky jen slyšíte, ale nevidíte, jsou krásní a barvení.