Misirik

Proč když vypojím nabíječku z notebooku tak jede rychleji než bez nabíječky?

Můj Notebook HP Probook 4530S
Kamarád má ASUS (Nevím co je to přesně za typ).
Oba notebooky mají procesor Intel Pentinum a ASUS má narozdíl ode mne nějakou grafiku od Nvidie.
Zkoušeli jsme to na hře War Thunder, Wot…

Odpovědi
Bedy

Taky záleží, jaké je nastaveno aktuální schéma napájení. Klikněte dole na ikonku baterie(se zásuvkou v případě zasunuté nabíječky) a zkontrolujte podrobné nastavení těch schémat. Je možné, že si s tím někdo pohrál a nebo pokud používáte utilitku od výrobce, může v tom být lehký chaos.

quentos

mmnt, když vypojíte nabíječku, tak bude taky bez nabíječky, ne…? Tak bych to tipoval, že po vypojení nabíječky to bude to samý jako bez nabíječky :{))>

Misirik

A i s nabíječkou i bez mám nastavené Windows 7 Basic theme.

Misirik

Omlouvám se zpletl jsem název měl být Proč když vypojím nabíječku z notebooku tak jede rychleji než s nabíječkou?