Heřman

Proč když vypojím a zapojím usb do pc tak mě pc zmrzne.

Doplňuji:
K počítačí připojuji a odpojuji myš, klávesnici a HUB (4× USB) co myslíte tím bezpečně.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Odpojuješ USB bezpečně?
Doplňuji:
Popis postupu bezpečného odebrání HW (třeba USB flash disku):
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Safely-remove-devices-from-your-computer

Další odpovědi
beer

Pozor na to, některé systémy s tím mají problémy.
Při připojení zařízení do USB uvidíš okno s informacemi (nemáš-li jinak nastaveno) a dole, vpravo na hl.panelu malou ikonku. Na tu to musíš právě před odpojením zařízení z USB kliknout pravým myšítkem, zobrazí se ti informace Bezpečně odebrat zařízení, kliknout. Pak v novém okně Ukončit, dále OK a nakonec nad ikonkou je oznámení Nyní lze HW bezpečně odebrat.
Toť vše.
Doplňuji:
Problém vyřešen?

Michal Kole

Zkus aktualizovat ovládače na všechno