zjentek

proč, když vjíždíte na hlavní, z ní na vás vždycky troubí žena za volantem, která v tý křižovatce bude už za půl minuty?

..to je nějaký heslo, poznávací znamení, nebo snad meziplanetární kód?

Nejlepší odpověď
anonym

…„vždycky“…?
Vždycky určitě ne.
Ale je to znamení, že jede blbka (v případě chlapa blbec) – a takovým je potřeba se vyhnout…
😁

Další odpovědi
Děda Louda

To je součást řidičkovského folklóru.

dědapetr

To je zlozvyk.

honza19hk

hmmm žena…

Stalo se mi to teda jenom jednou co na mě ženská zatroubila,přek­vapivě to ale nebyla blondýna.
Jel jsem po 4 proudý silnici vpravo s tatrou,ona chtěla předjíždět a když začala tak nehodila blinkr ale začala troubit. Důvod jsem nikdy nepochopil.V levým pruhu nic nepřekáželo a na mě neměla proč troubit.
Myslel jsem zda nemám nějakou závadu ale nic.

vertigo

Kéž by troubily všechny…