Avatar uživatele
Illines

Proc ,kdyz sleha do tvare fujavice,jsem bleda?

Ostatni lide maji tvar do cervena?
Doplňuji:
Hani,ale kdybych byla ztuhla,tak ve svem veku nesjedu sjezdovku na lyzich?I kdyz jsem nemocna na moje duchodovsky neresti.Docela si mne pobavila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, Damiana, anonym před 4424 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
IK

Můžeš mít nízký tlak.
Červenolící lidé mají obvykle vysoký krevní tlak, zima sice cévy stáhne, ale jim to moc nefunguje a mají stále teplé ruce a tváře.
S normálním tlakem snadno zčervenají tváře při změně teplot nebo rozproudění krve.
Pokud častěji trpíš chladem, musíš se pořádně obléci abys nepromrzla, pak ti ani tváře nezčervenají, jen výjimečně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Někomu se krev rozproudí ,Vám asi ztuhne v žilách!
Doplňuji:
Illines,to jsem ráda,že jsem Tě pobavila!A že sjedeš sjezdovku na lyžích,za to Ti tleskám!Já už dávno na lyžích nejezdím,protože mám strach z úrazu a kdybych si něco zlomila,tak se můžu jít opravdu "klouzat!"Kdo by za mně dělal?To bych tu živnost mohla zavřít!
Jinak na Tvou otázku jsem samozřejmě napsala to,co mně zrovna napadlo!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Příliš make-upu? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Damiano,to se mam nalicit?Ja to prave neuzivam.Uz mi to neni zapotrebi a ani to neumim.Fakt.

před 4424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Jsi ženská, zapotřebí to být zrovna nemusí, ale je to fajn. 🙂
Já myslela, jestli nepoužíváš moc světlý make-up. Ale jestli ti jde o ošlehanou tvář, stačí křovisko na lyžích nepřeskakovat, ale jím projet! 🙂

před 4424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Fakt, a ted se smeju diky,Damiano tvemu humoru,nezaskodi.

před 4424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

🙂

před 4424 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek