Illines

Proc ,kdyz sleha do tvare fujavice,jsem bleda?

Ostatni lide maji tvar do cervena?
Doplňuji:
Hani,ale kdybych byla ztuhla,tak ve svem veku nesjedu sjezdovku na lyzich?I kdyz jsem nemocna na moje duchodovsky neresti.Docela si mne pobavila.

Nejlepší odpověď
IK

Můžeš mít nízký tlak.
Červenolící lidé mají obvykle vysoký krevní tlak, zima sice cévy stáhne, ale jim to moc nefunguje a mají stále teplé ruce a tváře.
S normálním tlakem snadno zčervenají tváře při změně teplot nebo rozproudění krve.
Pokud častěji trpíš chladem, musíš se pořádně obléci abys nepromrzla, pak ti ani tváře nezčervenají, jen výjimečně.

Další odpovědi
hanny 2

Někomu se krev rozproudí ,Vám asi ztuhne v žilách!
Doplňuji:
Illines,to jsem ráda,že jsem Tě pobavila!A že sjedeš sjezdovku na lyžích,za to Ti tleskám!Já už dávno na lyžích nejezdím,protože mám strach z úrazu a kdybych si něco zlomila,tak se můžu jít opravdu "klouzat!"Kdo by za mně dělal?To bych tu živnost mohla zavřít!
Jinak na Tvou otázku jsem samozřejmě napsala to,co mně zrovna napadlo!

Damiana

Příliš make-upu? 🙂

Illines

Damiano,to se mam nalicit?Ja to prave neuzivam.Uz mi to neni zapotrebi a ani to neumim.Fakt.

Damiana

Jsi ženská, zapotřebí to být zrovna nemusí, ale je to fajn. 🙂
Já myslela, jestli nepoužíváš moc světlý make-up. Ale jestli ti jde o ošlehanou tvář, stačí křovisko na lyžích nepřeskakovat, ale jím projet! 🙂

Illines

Fakt, a ted se smeju diky,Damiano tvemu humoru,nezaskodi.

Damiana

🙂