Avatar uživatele
Tizh19

Proč když si zpívám písničku, tak mi přijde že zpívám docela dobře a pak když si ji nahraji, je to strašně falešné?

Proč když si zpívám písničku, tak mi přijde že zpívám docela dobře a pak když si ji nahraji, je to strašně falešné? Je možné, že když člověk zpívá, soustředí se na ten text a úplně nevnímá svůj zpěv, takže se mu zdá, že zpívá líp?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Beer4Real před 3722 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

neo tom t vůbec neníje to o tom, že sama sebe slyšíš úplně jinak, než tě slyší ostatní…tj. stejně jako když se pak slyšíš na nahrávce…takže věř tomu, že tvůj zpěv, pokud ho na nahrávce slyšíš falešně, opravdu falešný je…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kajaa

Podle mé vlastní zkušenosti.. člověk moc nevnímá svůj zpěv, nebo se spíše soustředí na hudbu:) možná je i nějaké jiné vysvětlení, ale tak to mám já:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luciet

Je sice pravda, že sebe slyšíme jinak než nás slyší okolí, ale nahrávací zařízení typu mobil a záznamník zvuku také dost zkresluje.
Jinak, možné to je, pokud se převážně soustředíte na text a výslovnost např. anglického textu. Podobně jako u videí na youtube a jiné, z poloviny posloucháme skladbu a ze zbylé poloviny sledujeme video. Proto se stává, že po stažení písně jako MP3 máme pocit, jakoby jsme některé části ani nezaslechli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

..sem netušil a fakt, že jo. Záznamová zařízení zpívaj hrozně. Alespoň u mě strašně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek