Proč, když si v obchodě prohlížím složení nějakých potravin, vzpomenu na našeho kosmonauta Remka?

=============­================
To si nepamatujete eee, Remka, eee, jaký eee, s nim,eee, byl eee rozhovor, eee? 🙂
Pouze led v diskuzi pochopila otázku.

Nejlepší odpověď
jepik

Remek byl zkratka:
Rychle eee mluvící eee kosmonaut !!!!!!

Další odpovědi
Malina55

Můžeš si vzpomenout na kosmickou stravu 🙂
Tady je o tom dokonce článek: http://vtm.e15­.cz/clanek/kos­micka-kuchyne

yuko

Pismo na etikatach je tak miniaturni, ze po chvilce snazeni neco precist, reknete „hm…“

zjentek

K doplnění- vždyť ti ještě nikdo neodpověděl, tak co tady reklamuješ?

anonym

Zjentek, Zeptal/a se – 30.květen 19:59

led

ee máte ee problémy s eee rečou pri eee čítaní?
to zloženie, tie x-idy a x-ózy, kombinované s klasickou klobáskou veľmi neladia.

ahold

Však se mu také říkalo: R(ychle) EEE M(luvící) EEE K(osmonaut) 🙂

anonym

led, hoď to na hlavní okno, protože tvá odpověď je hodna nominace.

anonym

Malina55, ty to vidíš takhle, ale my starší to vidíme jinak, aspoň já to vidím jinak, ale snad si někdo, kdo viděl a slyšel Remka, tak si vzpomene.