Proč když si někdo třeba na šéfa otevře pusu, tak mu všichni zatleskají až šéf odejde?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ono oponovat a "otevřít si pusu " je rozdíl.!

Další odpovědi
hanulka11

Protože přeci oni jsou hezký – nebudou se před ním shazovat- je to ale hnus , kdo tohle dělá . Já ráda řeším vše narovinu.

iwrana

Protože se bojí,aby nepřišli o práci,nebo aby si na ně šéf nezasedl.Dříve,když bylo právo na práci,tak se lidé tak nebáli dát najevo,že se jim třeba chování nadřízeného nelíbí.

baghira

Protože se mylně domnívají, že se to šéf nedozví, kdo tleskal a kdo ne :))

iwrana: V dobách, kdy bylo právo na práci, se lidé báli otevřít hubu mnohem víc než teď…