Michal Kole

Proč když se za válek bombardovalo, proč pak po válce ,stát který válku prohrál neuklidl,neod­stranil nevybuchlou munici?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/211867-hledani-bomb-u-parama-zacina/

Viz reportáž na zpravodajském kanálu a portálu ČT24 veřejnoprávní České televize

Odpovědi
waser

Jenomže ono se tak dělalo ,Ale nebyly nalezeni všechny ani nemohly protože se neví kolik munice nevyblo ani se neví kolik bylo použito

david22

Ale zase ne všude. Třeba v průběhu pouštní války, kde proti sobě stali Rommel a Montgomery, byly nastraženy miny, které tam jsou dodnes. Nikdo je neráčil odklidit. Asi je to moc drahé.