Michal Kole

Proč když se probudím, mám plnou pusu vlasů a vousů ? Jak se mi vousy a vlasy do úst dostanou ?

Nejlepší odpověď
Drap

A spáváš sám ? Nejsou to chlupy někoho jiného ?

Další odpovědi
Conchus

Je-li tohle vaše fotografie, tak doporučuji navštívit holiče, pořádně oholit dohladka a ostříhat max. 3 cm. Pak bude klid. Mně za 75 let mého života nikdy vlasy ani vousy do úst nelezly.

LejdyTerr

Buď si na noc přelep pusu páskou, nebo se nech oholit a bude po problémech

Lucijej

Holt si je ze spaní cumláš. Sice vousy nemám, ale vlasy mám pod lopatky a dopusy mi nikdy nelezly. Takže řešení – ostříhat anebo si zvykni

anonym

Vykašli se na to a běž na krátko. Leda že bys byl nějaký člen undergroundu ze 70.let. S ženskýma asi starost nemáš co?

hanulka11

to jak spíš s tím ufounkem tak divočíš

ReHu

Asi děláš ve spaní věci, o kterých nevíš. Třeba ci vlasy a vousy cucáš.
Poku ti to nevadí, neřeš to, pokud ano, kup si střihací strojek a radikálně zkrať oboje.
(Plavat umím)

nimbus4

Chce se nám z Tebe zvracet.

Natty*

Ostříhej se a ohol se!