martin14

Proč když se probírá pacient, nejdříve hýbe prsty na rukách? Proč nepohne třeba hlavou?

Většinou tento jev můžeme vidět ve filmech, je to tím, že má třeba ruka lehké pohyby nebo co?

Odpovědi
anonym

No jo, tak do filmu ti neukáží, jak si nejdřív ze všeho pšoukne, ta ruka je efektní, dramatický záběr na třesoucí se ruku…
Byla jsem na mnoha operacích a viděla jsem mnoho lidí, kteří se probouzeli z narkozy, každý reaguje jinak, někdo řve, že mu je zima, ještě ani oči neotevřel, jiný jen kňourá, další pozdraven buď pšouk, každý to má jinak, o někom ani nevíš, že se už dávno probudil, je potichoučku a ani se nehne.