proč když se připíjí alkohol se říká:na zdraví: když alkohol vlastně zdraví škodí?

Nejlepší odpověď
quentos

v malém množství léčí … připíjet se dá na cokoliv a lidi si jsou kupodivu vědomi, že zdraví je nejdůležitější

Další odpovědi
iceT

Jak rika Quentos,nesmi toho vypit kybl…

Miroslavst

Připíjí se na zdraví toho druhého ne na svoje :D
IceT: i s kýblem se dá připít :D:D horší je, že po dopití absolutně nevím na co.

mojitek

ne alkohol,ale clovek svou hlouposti si muze uskodit…

vecernice

No právě,,na zdraví"!

oskar

Jo všeho s mírou…

iceT

Jiste,Mirosla­ve,i kyblem se da pripit,kdyz neni po ruce nic jineho,ovsem ja vypit kybl alkoholu,tak je po me jak po zabe.