zbysek

Proč, když se holím žiletkou mě tvář nepálí, ale jak se oholím strojkem, tvář mě pálí, že se to nedá vydržet?

Odpovědi
Miroslavst

Prodávají vodu před elektrickým holením. Ta zvláční pokožku, očistí a tkz. postaví chlup. Holení je příjemnější.
Ale může to být způsobeno i citlivostí.

poa.li

El. strojek jednotlivé vousy částečně i vytrhává a tím způsobuje drobná zranění. Žiletka je jen odřízne. El. strojek mi proto leří už roky v šuplíku.

kamilj

No a navíc tě el.strojek svýmy pohyby planžet také spálí,proto to pálí.Také to nepoužívám už od mlada,žiletka je nejlepší.