Patricccie78

Proč když se člověk směje a je v klidu je za několik hodiny ve velkém stresu?

Když nemám žádné starosti,směju se,říkám si,že je vše fajn příde za pár hodin obrovský stres,a něco čeho jsem se obávála? Je to osud,nebo platí,že po smíchu přichází pláč?
Například jeden den mám jedničku s velé testu,nebo jsem přijata..pak ten den na nic nemyslím a jsem úplně šťastná,ale na druhý den třeba omylem zaviním vážné zranění spolužačky.
Doplňuji:
Omlouvám se,za pravopisné chyby a překlepy,ale píši to rychle a nekontrolovala jsem si to.

Odpovědi
Kelt

Protože málo lidí umí ovládat své nálady. Nějaká píseň Ti zlepší náladu, ale někdo ti něco řekne a nálada se ti zhorší. Nezáleží, jaké dostáváš signály, ale jak na ně reaguješ. A pohybuješ se mezi lidmi, tak se s nimi stýkáš a komunikuješ s nimi. nemusíš s nikým mluvit, někdy tvé tělo mluví samo. a to vše ovlivňuje tvou náladu.
Když se směješ, tak budeš mít dobrou náladu, a nezáleží na důvodech, proč se směješ. Když budeš myslet na něco špatného, dostaví se špatná nálada. Nálada se bude u tebe střídat. nemůžeš být pořád usměvavá, ani nebudeš pořád zamračená. Příjemné chvíle vydrží jen určitou dobu, pak je zase jiná nálada, horší.
Je to stejné, jako když se najíš, chvíli je ti dob ře a pak máš hlad a musíš se zase najíst.

anonym

Užívej si takový ´rozkmit´ nálad v závislosti na ději (událostech) – zřejmě jsi ještě -teen*), ne?
😉
Za pár let možná ´otupíš´ a nebudeš se umět ani pořádně radovat, ani pořádně truchlit.
___
*) pokud ano,pak se na tvých náladách nemalou měrou podílí i křepčení hormonálních dervišů (přesněji hormonální nerovnováha) ve tvém těle