Zlatý

Proč když řeknu "Danečku" jdme ven a začnu se oblékat (boty, bunda), brát si pytlík, vodítko tak mi tancuje v předsíni ?

a znervóžnuje a když ho chci zapnout, připnout na vodítko tak si mi lehá ke zdi, abych nemohl ke kroužku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Moji psi většinou váží 2x tolik než já. Naopak se nastavují a nastrkují hlavu abych na procházku vybrala právě toho...

Další odpovědi:

Zlatý

Nema rad voditko ..teda nema rad :D neni naucen na voditko to je kamen urazu a proc tancuje v predsini kdyz se oblekas ?..na to by ti odpovedel nejlepe I.P Pavlov :D
Tvuj pes je proste samorost nejspis umi povel sedni (sedne si kdyz se mu chce )..lehni (lehne si kdyz se mu chce ) dej pac ..(neuzitecny povel )
proste je spatne vychovany to je vse ...

Zlatý

projevuje radost ..ovšem jak dlouho mu to vydrží záleží na tom, jak dlouho tě to bude znervózńovat. Kdyby bylo po mém, nechal bych jej se radovat až do smrti

Pokročilý

Není naučen na vodítko a těší se ven :D to je jediné, co mě napadá ;) :D

Pokročilý

Tohle dělá i můj pes... Strašně se těší ven, ale zároveń se oddaluje a občas si i učurne ... velice zajimavá otázka.

Bronzový

to náš,když vezmu vodítko,tak si sedne a ještě zvedne packy,abych mu ho mohl připnout (na ven mu dávám kšíry,z obojku se mi párkrát vysmekl,a pak,když se rozběhne a ta šnůra se pak zabrzdí,tak mám strach,abych mu nesrazil vaz - možná je to blbost);ale on si Daneček taky zvykne

Zlatý

Je to Tanec radosti. Každý pes, pokiaľ je zdravý, sa teší na prechádzku, na nové informácie v tráve, na hry, klebety s kamarátkami a kamarátmi, v neposlednom rade aj na úľavu po psiom wc... Treba ho trpezlivo naučiť, že pri obliekaní sa netancuje, ale naopak, pomáha.

Bronzový

Já nemusím nic říkat,při každé cestě do koupelny se tam všichni nahrnou,co kdyby...
koupelna je poslední místnost před předsíní,tzn.nasazováním obojků.
To je akt složitý,při něm se dokonale pozná,kdo je šéf smečky,před alfa samcem by si jiný nedovolil čekat na nasazení obojku...
Tvůj pes těžko ví,kde má kroužek na obojku,tzn.ti to nestěžuje schválně,prostě se neovládá,jako většina ostatních. Nenapadlo by mě je to odnaučovat,myslím,že si to užívají.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.