Heřman

Proč když přepnu notebook do režimu spánku nebo hibernace tak se vypne?

A potom když ho znova zapnu tak se mě zobrazí obrazovka s nabídkou: přenout do režimu nouzového, nouzového se sítí nebo spustit normálním způsobem… .

Odpovědi
cochee

Nepíšete, jak starý notebook je. Dnes už je situace lepší, ale byly doby, kdy úsporné režimy fungovaly velmi problematicky či vůbec. Na vině byly lajdácky udělané BIOSy počítačů, nedobře implementovaly něco, co se jmenuje ACPI (viz wikipedia). V každém případě je nutná kontrola, jestli jsou v operačním systému nainstalovány ty nejdůležitější ovladače, totiž ovladače k mateřské desce. Pokud jsou, zkusit najít na webu výrobce, neexistuje-li novější verze. No a pokud se skutečně jedná o starší kus, je možné, že to prostě vůbec nepůjde.

GTA Andreas

Jaký tam mají antivir? Oni by měli vědět že při některém nastavení si pamatuje co nemá dělat. http://www.hash­.cz/inferno/o­tazky.html