Matthew

Proč když nominuji nějakou odpověd za nejlepší v mé otázce, stane se otázka automaticky uzamčenou ???? :)

Nominuji něčí odpověď za nejlepší, moje otázka se automatický stane uzamčenou, nemůžu ji doplnit a ve všem mi to píše že bych musel být zlatý nebo stříbrný uživatel :) Ale proč když je to moje otázka ? :)
Doplňuji:
To HYKAM: No vidíš, to mě vlastně ani nenapadlo :) Jen by mě zajímalo ještě, když tu odpověď teda označím za nejlepší, proč se mi pak už nepřipisují body za „Zajímavá otázka“ ?? :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zlatí a stříbrní mají výhody, až dosáhneme 5000bodů, budeme je mít také.

Další odpovědi
Hykam

Když uznáš něčí odpověď jako nejlepší, znamená to, že jsi dostal odpověď na svou otázku, tudíš nejsou potřeba se opakovat další odpovědi.

Doplňuji:
Jooooo, tak to už nevím, žádný logický důvod mne nenapadá, ale zkus admina /na rovinu, nic nezkoušej, stejně ti neodepíše 🙂 /