kafi

Proč když někdy kliknu na odkaz tak mně před to skočí Google nebo občas i Yahoo? Dá se to někde bloknout ?

Doplňuji:
Prohlížeč odkaz vyhledá, ale stránka je zakryta oknem Googlu. Po zavření Googlu zůstává na obrazovce vyhledávaná stránka. Pak vše OK, jen to neustálé zavírání okna Googlu.

Nejlepší odpověď
arygnoc

odkaz je pravděpodobně nefunkční.
když prohlížeč nemůže na odkaz přejít, automaticky ho hledá přednastaveným vyhledávačem.

přnastavený vyhledávač je ten, který máte v nástorjové liště jako první, resp. ten, který jste použil naposled.
musel by jste tenhle nástroj v prohlížeči zakázat (nedoporučuji).
Doplňuji:
skontrolovat doplňky, nastavení prohlížeče (vyskakování oken, otevíraní niových panelů), případně kompletně reinstalovat prohlížeč (zálohovat záložky, případně historii).