Larissa

Proč, když někdo odpoví na otázku, přijde někdo o pět minut později a řekne úplně to samé?

Vídám to tu už hodně dlouho, ale teprve před nedávnem mě to hodně nakrklo. U některých otázek stačí jen jedna odpověď, ale přesto tam někdo napíše úplně to samé, co ten druhý.

Možná, aby dotazující věděl, že více lidí si to tak myslí, ale proč lidé prostě jen tedy nenapíší, že souhlasí s (tím, s kým souhlasí…)!
Doplňuji:
To pět minut bylo jen tak. Viděla jsem i, že třeba za hodinu přistála stejná odpověď, ano, jinými slovy napsána, ale vlastně říkala úplně to samé…

Nejlepší odpověď
bolak

To že to někdo napíše o 5 minut pozdějc ještě ni neznamená. Mně to třeba taky nějakou dobu trvá, než to dám dokupy, ale před tím, když jsem začal odpověď psát, tam ještě žádnej jinej příspěvek nebyl.

Nebo sou lidi který nejdřív napíšou odpověď a pak teprve čtou rady ostatních, aby je to nesvádělo měnit názor podle ohlasu druhých.

A pak jsou tací kteří to fakt dělají naschvál a opakovaně, ale ty ti důvod asi neprozradí. Spíš se budou hájit tím, že patří do jedné z těch předcozích dvou skupin.

Každopádně uveď příklad kde se tak stalo. Hoď sem link, ať máme koho lynčovat…

Další odpovědi
anonym

Také se mi stává, že začnu psát odpověď a než ji dopíši, tak mě někdo předběhne – což mi ale vůbec nevadí.
Doplňuji:
Pokud je na otázku již zodpovězeno, tak zpravidla neodpovím – pouze tehdy když mám sama ještě co napsat či dopsat nějaký dovětek.

mosoj

Prosím na př. .......

Také se podívej na čas umístění ospovědi. Stává se že více uživatelů píše stejnou odpověď ve stejnou dobu.
Doplňuji:
Ale na druhé straně , každý palec je dobrý.

iceT

Pokud bych měla o pět minut později přijít se stejnou odpovědí,tak ji raději nebudu ani psát.Ale je fakt,že se sejdou dvě odpovědi v jeden čas a to ovlivnit nejde.
Ale i tak,většinou se sejdou spíš stejné odkazy,než dvě identické odpovědi z vlastní hlavy.

terry

Asi aby se vidělo, že to ví i někdo další.

Jako tady. 3 min po sobě.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsude-se-pise-ze-predvolbu-774-ma-akorat-vodafone-ale-kdyz-jsem-zkousel-nahodne-vytukat-jedno-cislo-s-predvolbou-774

(ale je možné, že jsem to taky udělala, jsme jen lidi :D )

Mapel

Prostě honí body. Pokud mám s někým stejný názor, tak mu dám palec a je vyřízeno. Něli bychom ignorovat stejnou odpověď, která je v rozmezí více jak 30 minut. Já to tak dělám.

Kamionacka09

Zalezi taky u jaky otazky,nekdy je takova otazka ze ta odpoved staci jednou ale sou otazky kde dotycnemu pomuze vedet ze se naslo vice lidi se stejnym nazorem na danou vec.