Michal Kole

Proč když někdo nemá co dělat, tak proč si lidé automaticky strkají prst do nosu a „dloubají“ se ?

Nejlepší odpověď
www

Z okruhu mých přátel se ve společnosti takto nikdo nechová.
Jinak i nos je přece nutné občas v soukromí vyčistit. 😉

Další odpovědi
Bedy

To se zeptejte spíš dotyčných přímo při akci. Možná, že je tam něco lechtá, tlačí…

bolak

to děláme jen my, ženský si ho strkaj do pupíku a pak si k němu čuchaj..
Doplňuji:
nojo, vidim že mi to nevěříte tak musim uvést důkaz > http://img.pic­tureup.cz/30102012­/8ff6e4d04486be131a44889­c9244800af903eb9b­.png

mosoj

Před chvilkou tady také někdo strkal někam prst a otázka je fuč.

Drap

Asi jen něktečí, které rodiče v dětství nenaučili, že je to nevhodné. Já osobně to nedělám a ni spousta lidí co znám.

Tw!st

já to dělám taky ale jen když mě nikdo nevidí je to ostudné a neslušné to dělat na veřejnosti. a ne každý to dělá když se nudí někdo třeba má ve zvyku si například „prokřupávat“ prsty.

johana 56

Třeba načechrávají holubům peří,sami na to mají málo prostoru.