Avatar uživatele
bolak

Proč když nějakej tým prohraje zápas s aucajdrem, tak všichni obviňujou trenéra a žádají jeho odvolání?

Já tomu moc nerozumím, třeba nějakej hráč se dvakrát ukopne před bránou soupeře místo aby dal gól, jinej hráč trefí 2× tyč, v 90. minutě si dá další blbec vlastňáka, skončí to 0:1 ve prospěch aucajdra a po takovým zápase všichni včetně médií šijou do trenéra a někdy ho po takovým utkání dokonce i odvolaj. Co s tím má ale trenér společnýho? On může za to že se nějakej hráč 2× před bránou ukop? Nebo je chyba trenéra že další útočník trefil 2× tyč, místo toho aby trefil gól (a mimochodem tyč nebo gól, to je někdy otázka dvou centimetrů)? A je snad chyba trenéra že obránce blbě tečoval a dal si vlastňáka, případně nahrál ve vlastním území protihráči? Copak trenér může za to že brankář udělal chybu a podcenil situaci? Že útočníkovi ruplo v bedně a dostal červenou kartu, čímž vlastně zkompikoval (podělal) týmu celej zápas? Jak může mít trenér vinu na tom, že 2 hráči neproměnili penaltu? Prosím o vysvětlení, já v tom fotbalu asi stále nějak tápu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reuef

Protoze je jednodussi odvolat jednoho trenera (nebo mu tu prohru davat za vinu) nez odvolat 11 hracu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to to isté ako inde v živote.
Zodpovednosť vedúcich nespočíva len v zodpovednosti vlastnej činnosti, ale aj v zodpovednosti za podriadených.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

To máš to samé, jako když třeba na školní schůzce rodiče zjistí, že jejich – doma naprosto geniálni Pepíček Vonásek, mistr světa ve všem – s určitostí propadne, protože je to v reálu obyčejný blbeček a nesečte pomalu dvě a dvě. Na vině bude pochopitleně také trenér – učitel.
Btw – jestli je Pepan i rabiát a hrozí mu ředitelská důtka (žlutá nebo červená karta – já se v tom zas tak nevyznám:-), odnese to i říďa – rozhodčí:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport