bolak

Proč když napíšu anketu, tak se mi ty možnosti tak nesmyslně seřaděj?

viz ta poslední > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-pouzivate-mobilu

Je v tom nějaký systém kterému nerozumím? Jakože se to srovná posle barev tak nějak? :)
Vám se to takhle líbí?
Doplňuji:
Drap: ty vždycky umíš poradit :))

kdyby mi nešlo udělit palec, napsal bys „neuděluj palce, nemáš problém“ a kdyby mi třeba utíkal plyn v baráku, bylo by to „nekupuj plyn, nemáš problém“ a kdybych jel vlakem kterej by vykolejil, patrně bys zavolal mejm rodičům, vyjádřil bys jim soustrast a přidal dobrou radu zdarma, že „kdyby nejezdil vlakem, neměl by problém“…

made in drap

Nejlepší odpověď
Drap

Nepiš ankety a nemáš problém