e1232851@trb

Proč když nakupuju na E-bay se mi v bance zablokuje při platbě např 271Kč a po třech dnech se strhne víc třeba 280Kč ?

Je to kvůli tomu že se mění kurz měny ?,
nakupuju na ebay tak 6× do roka a vždy se mi nakonec odečetlo víc než co bylo blokováno k platbě. – (to by znamenalo že jde kurz měny pořát nahoru)

Odpovědi
quentos

Taky se mi to stává, tipoval bych spíš, že si za platbu přes internet účtují nehorázné poplatky a toto je jeden z nich.

Pepa25

Málo informací … eBay umožňuje platbu aspoň 4 způsoby, co vím …