Heřman

Proč když mám rychlost mezi 2 kb/s a 7 kb/s tak se někdy dostanu z rychlostí na nulu asi 10–15 s než to znova naskočí.

Odpovědi
mosoj

To je tak zoufale malá rychlost že ji lze považovat za nulu.

V KB to je 0,250 – 0,875 KB / sec
Doplňuji:
Navíc to co měříš je průměrná rychlost stahování. Rychlost během stahování okolo této hodnoty kolísá a klidně může klesnout na nulu a zase se zvednout.
Pokud to budeš měřít zde http://www.spe­edtest.net/ uvidíš během měření stahování vykreslovaný graf rychlosti a tím i to kolísání.

Míru kolísání udává hodnota „stabilita v %“. Čím méně % tím větší kolísání.

anonym

ukonči stahování i net (prohlížeč, vyčisti historii) a pak znova proveď stahování. Většinou se to zlepší.